Ne plângem că nu avem timp şi, când îl avem, plângem de dorul copilului

Nu ştiu dacă este bine să fiu astăzi atât de deschisă, să îmi desfac pieptul şi să vă arăt ce am acum, acolo. Nu ştiu dacă e bine să vă arăt, mi-e frică să nu mă luaţi în derâdere. Mai ales voi, cei care călcaţi pentru prima oară aici. Dar mereu m-am gândit că cel […]